Новини про м'ясо

Українські свиногосподарства щомісяця звітуватимуть про поголів’я

У рамках процесу формування прозорого бізнес-середовища на ринку тваринництва Держпродспоживслужба, ДП “Агентство з ідентифікації та реєстрації тварин” та галузеві асоціації погодили форму звітування свиногосподарств про рух поголів’я. З 2021 року її необхідно заповняти щомісяця, до 10 числа місяця наступного за звітним. Таким чином, звіти за січень мають бути подані до 10 лютого.

“Звіт про наявність і рух поголів’я свиней передбачено пунктом 26 розділу ІІІ Порядку ідентифікації та реєстрації свиней, затвердженого наказом Мінагрополітики від 01.12.2017 № 639, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 07.02.2018 за № 154/31606 та подається за встановленою формою (Звіт про наявність і рух поголів’я свиней)… За своєю структурою Звіт дуже простий. Документ розділений на дві частини: одна стосується відстеження наявності та руху племінного поголів’я (чистопорідного, з відповідними підтверджуючими документами), а інша – товарних свиней”, – повідомили в Асоціації “Свмнарі Уркаїни” (АСУ).

Звіт можна подавати через кабінет користувача Єдиного державного реєстру тварин. Якщо підприємство не користується електронним кабінетом, можна подавати звіт у паперовому вигляді на адресу обласної філії ДП “Агентство з ідентифікації та реєстрації тварин”.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button