Новини про м'ясо

Українські підприємства почали реєстрацію в онлайн-кабінетах реєстру ветеринарних документів

Цього року в Єдиному державному реєстрі ветеринарних документів з’явилася функція “Персональний кабінет”, що спрощує використання ресурсів для ветеринарів, представників підприємств галузі тваринництва, власників тварин. Реєстр дозволяє перевести ветеринарний документообіг в онлайн-формат і спростити та прискорити процес отримання офіційних паперів та довідок. Перші підприємства вже зареєструвались у персональному кабінеті.

“Першими користувачами персонального кабінету суб’єкта господарювання для роботи в Єдиному державному реєстрі ветеринарних документів стали ПСП “Володимирівське” у Харківській області та ПП “Агрофірма “Розволожжя” у Київській області. Враховуючи ситуацію із поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, вищезазначені господарства вже сьогодні можуть оформляти заявки на оформлення ветеринарних документів дистанційно та отримувати повну інформацію, що стосується їх напрямку діяльності”, – зазначили в Держпродспоживслужбі.

Також у відомстві нагадали, що для підключення до Персонального кабінету суб’єкти господарювання можуть звертатись до Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» за телефоном +380674087202 або на електронну поштову скриньку за адресою tp@agro-id.gov.ua

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button