Новини про м'ясо

Україна підтвердила статус вільної від ящуру країни

Цього тижня пройшла 29-та конференція регіональної комісії Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин у Європі. Цього року захід проходив у онлайн-режимі. Україну на конференції представляла нова голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька.

“Учасники конференції розглянули досвід України щодо забезпечення діяльності ветеринарних служб під час пандемії COVID-19. Члени конференції відзначили, що Україна досить відповідально ставиться до забезпечення стабільного епізоотичного благополуччя в країні відповідності до рекомендацій МЕБ. Завдяки оперативним діям Держпродспоживслужби при забезпеченні епізоотичного благополуччя у відповідності до рекомендацій МЕБ, був підтверджений статус України щодо ящуру – територія країни вільна від ящуру без вакцинації. Відповідний статус дає для Україні можливість здійснювати торгівлю тваринами та товарами тваринного походження без додаткових обмежень щодо ящуру”, – йдеться у звіті Держпродспоживслужби.

Крім того пані Магалецька також розповіла про плани щодо подальшої цифровізації роботи служби, що, зокрема, спростить роботу ветеринарних органів та дозволить частково перейти в онлайн-режим функціювання. У Держпродспожив службі такі зміни вважають особливо актуальними, з огляду на ситуацію з поширенням COVID-19.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button