Новини про м'ясо

Україна бере участь у з’їзді Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин

У Франції триває 87-ма Генеральна сесія Світової Асамблеї делегатів Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (МЕБ). Україну на заході в Парижі представляє делегація на чолі з першим заступником голови Держпродспоживслужби Андрієм Жуком.

Щорічна Генеральна сесія Світової Асамблеї делегатів МЕБ цього року розпочалася 25 травня і триватиме до 1 червня. Захід проходить в Парижі, оскільки у цьому місті розташована штаб-квартира Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин.

“Генеральна сесія триває тиждень, впродовж якого проходить ряд робочих сесій та засідань, у рамках яких країни-члени проводять двосторонні зустрічі з метою врегулювання торговельних питань. Під час даного заходу буде підніматися та обговорюватися ряд важливих питань, зокрема – епізоотична ситуація в країнах-учасницях МЕБ, перегляд та реновація основних стандартів МЕБ для раціональної їх імплементації, міжнародна торгівля.

Українська делегація планує взяти участь у 13-му засіданні постійно діючої Робочої Групи експертів по африканській чумі свиней країн Балтії та Східної Європи та 7-му засіданні постійно діючої Робочої Групи експертів по заразному вузликовому дерматиту великої рогатої худоби”, – повідомили в Державній службі України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button