Новини про м'ясо

Удвічі зменшились обсяги виробництва свиней на Філіппінах

Деякі виробники свиней на Філіппінах отримують хороший прибуток завдяки процесу ліквідації поголів’я, який відбувся після кризи з АЧС у країні. Однак, згідно з останнім звітом щодо ситуації на глобальному ринку від Genesus Inc, у деяких свинарів в регіоні Лусон залишились лише порожні ферми.

“Загальна кількість свиноматок на Філіппінах до АЧС становила близько 1 485 тис. голів (комерційних – 379,35 тис., а в господарствах населення – 1106 тис.). У регіоні Лусон утримувалось майже 49% свиноматок. Після масових спалахів африканської чуми свиней у Північному та Центральному Лусоні поголів’я свиноматок зменшилось на 75,9%, а в Південному Лусоні поголів’я свиноматок зменшилось на 64,2%. Загалом виробництво свиней на Філіппінах зменшилось на 55%”, – повідомляє Пол Андерсон, генеральний директор Genesus Inc у регіоні.

Однак, як і у випадку з Китаєм, виробники засвоїли урок, вважає експерт, і готові поповнити свої ферми після введення нових заходів біозахисту.

“Деякі комерційні виробники свиней у Лусоні зараз планують знову заселити тварин до своїх порожніх ферм, починаючи з 2021 року. Це лише початок відновлення філіппінської свинарської промисловості”, – додав пан Андерсон.

На його думку, виробники свиней на Філіппінах повинні продовжувати отримувати хороший прибуток протягом 2021 року, який стане роком обмежених поставчань свинини.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button