Новини про м'ясо

У ЄС збільшились обсяги виробництва яловичини

За даними Статистичної служби Євросоюзу, иробництво яловичини в ЄС у березні зменшилось на 0,4% порівняно з попереднім роком. Утім, у цілому за перший квартал в країнах блоку було виготовлено 1,7 мільйона тонн, що на 0,3% більше ніж за той же період 2019 року.

Виробництво в декількох великих європейських країнах в березні зросло, порівняно з показниками за цей місяць у 2019 році. Так, у Франції обсяги продукування м’яса ВРХ збільшилось на 1,3%, в Ірландії – на 6,3% , в Іспанії – на 3,6%. З іншого боку виробництво яловичини зменшилось в Італії (-14,4%) та Польщі (-2,6%). У Німеччині ж ситуація залишилась стабільною.

Обсяг експорту яловичини з ЄС в березні зменшилися на 9% до 34,7 тис. тонн. У вартісному вираженні скорочення закордонних продажів становило 6%, оскільки ціни на м’ясо ВРХ дещо зросли.

Обсяг імпорту в ЄС в березні знизився на 32% до 12,9 тис. тонн. Постачання скоротилось через зменшення закупівель у трьох найбільших імпортерів Бразилії (-16%), Аргентини (-1%) та Великобританії (-67%). Натомість, імпорт із США збільшився на 648% до 1,6 тис. тонн.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button