Новини про м'ясо

У Японії масово вакцинують свиней від чуми

В Японії планують зробити вакцинацію тисяч свиней для боротьби з класичною чумою свиней (КЧС) у багатьох частинах країни. За рік через захворювання у країні було знищено понад 130 тис. свиней.

Міністерство сільського господарства, яке з обережністю ставилося до щеплень через їх вплив на експорт свинини, змінило політику, оскільки епідемія, яка розпочалася у вересні 2018 року, продовжує прогресувати.

Міністерство сільського господарства планує просити фармацевтичні компанії збільшити виробництво вакцин проти КЧС.

Наразі в Японії є достатній запас вакцин, що захищають від інфекційної хвороби, щоб прищепити близько мільйона свиней, але уряд вважає, що тепер необхідне збільшення обсягів виробництва препарату, оскільки процес викорінення хвороби може зайняти тривалий час, також КЧС може поширитись на нові території.

Хвороба, відома також як чума свиней, вражає лише свиней та кабанів і має високий рівень летальності. Вона не впливає на людину, навіть якщо вживається м’ясо від зараженої тварини.

КЧС відрізняється від африканської чуми свиней, яка має більш високий рівень летальності та з 2005 року була виявлена в майже 60 країнах та регіонах Африки, Європи та Азії.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button