Новини про м'ясо

У В’єтнамі створили вакцину від АЧС

За останній рік поширення африканської чуми свинини завдало значних збитків галузі свинарства кількох країн та спровокувало серйозні зміни на ринку свинини. Над створенням вакцини від АЧС наразі активно працюють учені з кількох країн – США, Великобританії, Китаю та ін. Хоча раніше повідомлялось про успіхи в дослідженні, а в КНР навіть продають ін’єкції, які позиціюють як ефективну вакцину від АЧС, офіційно такий препарат ще не зареєстровано.

У В’єтнамі, де, як і в Китаї, галузь свинарства займає велику частку аграрного ринку, також працюють над створенням вакцини від африканської чуми свиней. Нещодавно вчені з В’єтнамського національного сільськогосподарського університету повідомили про успішне випробування вакцини.

Близько 30 свиней, що отримали вакцину, розмістили на одній з в’єтнамських ферм, де виявили АЧС. Вакциновані тварини не загинули.

Попри перші успіхи, учені з В’єтнамського національного сільськогосподарського університету зазначають, що перед виходом препарату на ринок його слід удосконалити, також вакцина потребує додаткових випробувань.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button