Новини про м'ясо

У світі зростає попит на кролятину

Обсяг світового ринку м’яса кролика до кінця 2025 року досягне 1,8 млн. тонн, оскільки нинішня тенденція показує: щорічне зростання становитиме в середньому 2,3%, передає видання Euromeat.

Найбільший попит на кролятину за останні кілька років спостерігався в Китаї, на який припадає 62% (925 тис. тонн) загального світового споживання, що нині складає 1,5 млн. тонн. На другомі місці за попитом на цей вид мяса – Північна Корея, минулого року в країні спожили 154 тис. тонн кролятини. Трійку лідерів замикає Єгипет з показником 57 тис. тонн.

З огляду на зростання попиту на кролятину у всьому світі, ринок, як очікується, продовжить тенденцію до зростання протягом наступних шести років. Передбачається, що ринкова ефективність збереже свою нинішню тенденцію щорічного зростання на 2,3%, що до 2025 року дозволить збільшити обсяг ринку до 1,8 млн. тонн.

Варто зазначити, що найбільші споживачі кролятини водночас є наймасштабнішими виробниками цього м’яса. Так Китай займає перше місце з виробництва кроликів – 932 тис. тонн або 63% загальносвітового виробництва кролятини. Північна Корея займає друге місце (154 тис. тонн), а Іспанія посіла третє місце (57 тис. тонн).

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button