Новини про м'ясо

У Польщі до боротьби з АЧС залучать військових

Польський Союз виробників свинини наполягає на залученні армії до боротьби з поширенням африканської чуми свиней. Про це представники галузі заявили минулого тижня під час зустрічі з працівниками Міністерства сільського господарства. Виробники хочуть, щоб військові допомогли вести масовий відстріл диких кабанів.

Подібні пропозиції від Союзу виробників свинини Польщі лунали й раніше. Уперше фермери звернулися до Міністерства оборони в 2016 році. У 2017 році солдати допомагали шукати в лісах туші диких кабанів, що загинули від африканської чуми свиней, утім у відстрілі тварин військові участі не брали.

Влада Польщі планує знищити близько 90% поголів’я диких кабанів. Зигмунт Пейсак, експерт Міжнародного епізоотичного бюро, розкритикував цю ідею. Пан Пейсак говорить, що доцільним з точки зору безпеки тварин є відстріл диких кабанів лише у зоні активного поширення африканської чуми свиней. Критикують плани польського уряду й зоологи, які зазначають, що недотримання людьми санітарних вимог куди частіше призводить до поширення вірусу, ніж дикі кабани.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button