Новини про м'ясо

У Німеччині заборонять каструвати поросят без анестезії

Кабінет Міністрів Німеччини ратифікував положення, за допомогою якого німецькі фермери зможуть анестезувати своїх поросят ізофлуораном, щоб усунути біль під час кастрації.

Федеральний уряд Німеччини (Bundeskabinett) ратифікував положення, запропоноване Міністерством сільського господарства, щоб фермери могли з допомогою анестезії ефективно усунути біль під час кастрації поросят.

Кастрація поросят без анестезії буде заборонена з 1 січня 2021 року. Спочатку планувалось запровадити заборону ще з 1 січня 2019 року, але дату введення положення в дію було відкладено.

Щоб виконувати кастрації, німецькі фермери повинні пройти тест на компетентність, який включатиме теоретичні завдання щодо знання умов дотримання благополуччя тварин і практичний тест.

Положення уряду ФРН передбачає, що для отримання сертифіката компетентності фермер повинен бути старшим 18 років і мати відповідну професійну підготовку або досвід у лікуванні поросят. Фермери також повинні пройти теоретичний курс і іспит та практику під керівництвом компетентного ветеринара, після чого передбачено практичний іспит. Ця норма, на відміну від вимог щодо анестезії, набуде чинності протягом другої половини 2019 року.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button