Новини про м'ясо

У Німеччині створили “білу зону” щодо африканської чуми свиней

В рамках стратегії німецького регіону Бранденбург щодо боротьби з африканською чумою свиней буде створена так звана “біла зона” навколо першого району, де виявили спалах вірусу, – Зембтен / Нойзель.

“Біла зона” – це смуга завширшки приблизно п’ять кілометрів, яка оточує півколом епіцентр першого спалаху АЧС в Німеччині. Ця смуга має площу близько 285 квадратних кілометрів і забезпечена двома нерухомими рядами огорож – зовнішньою та внутрішньою огорожею. У той же час на німецько-польському кордоні вздовж річок Одер та Нейссе також будується постійний захисний паркан для запобігання міграції диких кабанів.

Зараз розпочато будівництво зовнішньої огорожі “білої зони”. Держава координує будівництво та фінансування витрат. Як тільки обидва ряди парканів будуть завершені, популяція диких кабанів у “білій зоні” повинна бути максимально зменшена в контексті боротьби із АЧС.

Довжина зовнішньої огорожі становить понад 50 кілометрів і пролягає принаймні за п’ять кілометрів від внутрішньої огорожі. Цей зовнішній паркан побудований з урахуванням структури ландшафту та поголів’я диких кабанів. Захисна огорожа для диких кабанів матиме висоту близько 120 сантиметрів над землею.

Концепція “білої зони” була розроблена в Бельгії в 2018 році. Ця країна вже продемонструвала ефективність заходів щодо боротьби з африканською чумою свиней.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button