Новини про м'ясо

У Нідерландах свиногосподарствам платитимуть за зменшення ферм

З метою зменшення викидів парникових газів, уряд Нідерландів готовий виплатити компенсації фермерам, які закривають свій бізнес.

Нідерландський сектор свинарства знаходиться під тиском, оскільки країна повинна виконувати судове рішення щодо скорочення викидів азоту. Починаючи з цього тижня, уряд погодився виплатити компенсації фермерам, які бажають вийти з бізнесу, повідомило Міністерство сільського господарства країни. Також будуть виплачуватися компенсації за втрати через зменшення поголів’я свиней.

“Перед нами стоїть важливе завдання: зробити свинарство більш стійким і перспективним у майбутньому. Для фермерів, які продовжують діяльність у цій галузі, на початку наступного року буде запропоновано заходи, спрямовані на запровадження інновацій та скорочення викидів”, – заявила міністр Карола Шутен.

Виплата компенсацій спрямована лише на кілька районів з високою щільністю худоби на сході та півдні Нідерландів. Термін реєстрації для отримання виплат триває до 15 січня, і розмір компенсацій різний для кожного регіону. Так, свинарі на півдні отримуватимуть 151 євро за кожну свиню на фермі, яку закривають, чи зменшують, тоді як на сході фермери отримають по 52 євро за кожну тварину. Після закінчення терміну реєстрації фермери матимуть 8 місяців для забою свиней, утилізацію гною та закриття своїх господарств.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button