Новини про м'ясо

У липні спалахи АЧС виявили в 14 країнах

Український портал PigUA.info на базі даних Світової організації охорони здоров’я тварин (МЕБ) створив звіт щодо поширення африканської чуми свиней у світі упродовж минулого місяця. У липні випадки зараження тварин вірусом АЧС було зафіксовано у 14 країнах.

Хоча найбільше спалахів (323) зареєстрували в Румунії, від АЧС там загинуло небагато тварин, переважно це були дикі свині. У Болгарії – навпаки: хоча відомо лише про 22 випадки африканської чуми свиней, вірус уразив великі господарства і завдав значної матеріальної шкоди. Саме в ця країна зазнала наймасштабніших збитків від АЧС у липні.

Через поширення африканської чуми свиней у Болгарії навіть оголосили надзвичайний стан, а селянам наказали знищити всіх домашніх свиней. Загалом в країні утилізували 120 тис. тварин – це 20% від промислового поголів’я.

24 липня АЧС вперше зафіксували у Словаччині. Вірус виявили у селянському господарстві поблизу кордону з Україною та Угорщиною.

Також спалахи африканської чуми свиней зафіксували у В’єтнамі – 196 випадків, Польщі — 97, Угорщині – 58, Латвії – 41, Україні – 9, Камбоджі – 6, Китаї – 5, Лаосі – 3, Бельгії – 3, ПАР – 2, Молдові – 2.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button