Новини про м'ясо

У Китаї поширюється АЧС: випадки захворювання зареєстровано в 23 провінціях

Китай посилює заходи боротьби з африканською чумою свиней через швидке поширення вірусу на території країни. Станом на 21 грудня випадки захворювання було зареєстровано в 23 регіонах КНР. З моменту виявлення першого спалаху АЧС в Китаї було утилізовано близько 630 тис. свиней.

Востаннє зараження тварин африканською чумою свиней зареєстрували у п’ятницю, 21 грудня. Вірус виявили на підприємстві, розташованому у Сянчжоу, в провінції Гуандун. Там АЧС діагностували у 11 тварин. Через це провінція Гуандун стала двадцять третьою в списку регіонів, де виявляли АЧС.

Також на цьому тижні випадок зараження тварин було підтверджено на фермі в Юксі (Санмін) у провінції Фуцзянь. Варто зазначити, що на цьому підприємстві вирощують 11 тис. свиней.

Влада Китаю посилила заходи для боротьби з поширенням АЧС, зокрема рекомендовано: здійснювати обмін інформацією щодо смерті диких кабанів; ведення активного спостереження у районах з високим ризиком; поліпшення біозахисту; посилення безпеки кормового режиму тварин; заборона обміну або спільного використання персоналу різними виробниками; закритий режим роботи ферм в тих районах, де зазвичай мешкають дикі кабани.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button