Новини про м'ясо

У Канаді скорочується поголів’я свиней

За даними Статистичної служби Канади поголів’я свиней у країні поступово скорочується. На 1 січня 2018 року чисельність цих тварин була на 1% нижчою, ніж роком раніше, однак поголів’я свиней все ще перевищує позначку 14 мільйонів голів.

Кількість племінного стада в Канаді у 2017 році була стабільною, також незмінною була кількість поросят. Це говорить про те, що продуктивність свиноматок також залишалась стабільною. Утім, статистичні дані показують, що кількість опоросу свиноматок у другій половині 2018 року знизилася на 2% порівняно з попереднім роком.

Загальне поголів’я свиней забійних кондицій також зменшилось. Низхідна тенденція спостерігається через падіж тварин, спричинений поширенням різних захворювань.

Експерт Ради сільського господарства і розвитку рослинництва (AHDB) Бетан Вілкінс зазначає: “Незважаючи на те, що останні дані свідчать про покращення ситуації в галузі, до кінця цього року ще можуть з’явитися труднощі”.

У Статистичній службі Канади додали, що до цього року було зареєстровано шість випадків вірусу епідемічної діареї свиней, що також може вплинути на ситуацію в галузі у найближчі місяці.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button