Новини про м'ясо

У Держпродспоживслужбі нагадали про обов’язки власників ВРХ, овець та кіз

Відповідно до наказів Міністерства аграрної політики та продовольства України від 04 грудня 2017 року № 642 “Про затвердження Порядку ідентифікації та реєстрації великої рогатої худоби та Порядку оформлення і видачі паспорта великої рогатої худоби”, та від 16 січня 2018 року № 20 “Про затвердження Порядку ідентифікації та реєстрації овець і кіз”, власники господарств, які займаються розведенням ВРХ, овець та кіз мають щороку здійснювати інвентаризацію поголів’я тварин. Про це нагадали у Державній службі України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Інвентаризацію здійснюють державні установи ветеринарної медицини, під контролем яких перебуває господарство в області. У Держпродспоживслужбі наголошують, що вчасне проведення інвентаризації допоможе господарствам у разі необхідності захищати юридичні інтереси в питанні власності на тварин, отримувати вчасну ветеринарну допомогу та оформити документи на отримання дотацій.

Детальнішу інформацію про інвентаризацію можна отримати на місцях в державних установах ветеринарної медицини або в структурних підрозділах Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин».

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button