Новини про м'ясо

У будівництво потужного свинокомплексу на Житомирщині інвестує данська компанія

Хоча африканська чума свиней все ще поширюється на території України і минулого тижня було повідомлено про два випадки захворювання, свинарська галузь виглядає привабливою для інвестицій. Цього року кілька іноземних компаній заявили про плани розбудови свинокомплексів у Житомирській, Львівській та Івано-Франківській областях.

Компанія Agro East інвестувала в будівництво свиногосподарства на Житомирщині. Підприємство буде розраховане на утримання 25 тис. свиней. Комплекс мають ввести в експлуатацію до кінця 2019 року. Наразі побудовано 80% виробничих майданчиків.

У березні також стало відомо, що німецький інвестор Люк Йоханес Якобус, планує побудувати свиногосподарство на Львівщині. Це буде комплекс на кілька тисяч свиней.

“Ми маємо 2 підприємства на території східної Німеччини. Це 4,5 тисячі й 5 тисяч свиней. Ми працюємо на високому рівні, дотримуємось екологічних стандартів та вимог щодо благополуччя тварин. Ми хочемо інвестувати в Україну, можливо заснувати ферму, схожу на ті, які вже маємо в Німеччині. Будемо залучати місцеві ресурси, співпрацювати з підприємствами регіону”, – говорить Люк Йоханес Якобус.

Також минулого року данський проект компанія “Ґудвеллі Україна” інвестувала 4 млн. євро на будівництво м’ясопереробного заводу в Івано-Франківській області.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button