Новини про м'ясо

У британському університеті заборонили продаж яловичини

З метою захисту довкілля студенти Університету Східної Англії вирішили відмовитись від яловичини. Таке рішення було ухвалено на зборах Студентської ради університету. Також у закладах громадського харчування на кампусі розширили веганське меню.

Молодь пояснила, що таким чином намагається зробити внесок у покращення стану довкілля та уповільнення змін клімату, оскільки, наприклад, для вирощування ВРХ необхідно у 28 разів більше земельних площ, ніж для вирощування птиці. А парникових газів велика рогата худоба продукує в рази більше, ніж кури чи свині.

Утім, щоб у столових та кафе на кампусі університету більше не пропонували яловичини, необхідно ще отримати дозвіл наглядової ради. І навіть, якщо це вдасться, заборона розповсюдиться лише на ті заклади громадського харчування, якими керує Студентська рада. Кафе та ресторани, якими безпосередньо керує університет, можуть не відмовлятися від яловичини.

Варто зазначити, що це не перший навчальний заклад Великобританії, де скорочують споживання м’яса. Так, у закладах громадського харчування Кембриджу вже не пропонують баранину та яловичину.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button