Новини про м'ясо

У Британії працівників судили за жорстоке поводження зі свиньми

Трьом робітникам сільськогосподарського підприємства з англійського графства Лінкольншир, суд призначив обмеження волі та громадські роботи за жорстоке поводження зі свиньми.

Суд міста Грімсбі визнав винними 39-річного Гавіна Харді, 30-річного Троя Вагстаффа та 32-річного Арріса Грогпрєвса, які працювали на фермі – доглядали за тваринами. Робітники не знали, що на підприємстві встановили камери спостереження. На відео вдалося зафіксувати як троє обвинувачених били свиней, підштовхували їх вилами, завдаючи незначних пошкоджень.

На суді, який пройшов минулого тижня, кожен з працівників отримав 8-тижневий умовний тюремний термін ув’язнення та громадські роботи тривалістю 100 годин. Якщо за чоловіками ще раз помітять жорстоке поводження з тваринами, їм загрожує реальне позбавлення волі. Також обвинувачуваним заборонили працювати з комерційною худобою в майбутньому. Крім цього, вони мають сплатити судові витрати.

Районний суддя Даніель Кертіс сказав, що відеоматеріали засвідчили: дії підсудних мали на меті навмисно заподіяти страждання тваринам. “Це було жорстоке поводження в комерційному контексті”, – зазначив суддя.

Власники ферми після розслідування звільнили чоловіків, описуючи їхні дії як “огидну поведінку, яка створює негативний імідж підприємству”.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button