Новини про м'ясо

У Британії “м’ясоїди” протестують проти веганства

Днями в Англійському Брайтоні пройшов веганський фестиваль Vegfest. Неподалік противники відмови від м’яса в раціоні влаштували флешмоб: чоловік їв шматки сирої свинячої голови, щоб привернути увагу суспільства до проблем зі здоров’ям, які виникають у веганів та вегетаріанців. Активісти називають обмеження споживання продуктів тваринного походження “жорстоким поводженням з людиною”.

Протестувальник, який називає себе Sv3rige на YouTube, але також відомий як Гатіс, в інтерв’ю для Sky News сказав: “Ми (група з 8 активістів) влаштували цю акцію протесту тому, що веганство є недоїданням, і ви не можете отримати більш ніж 15 поживних речовин з рослин. Деякі з нас – колишні вегани, які мали серйозні проблеми зі здоров’ям через відмову від продуктів тваринного походження”.

Навкруги учасників флешмобу почали збиратись захисники тварин з плакатами “М’ясо – це вбивство” і “Це не їжа – це насильство”.

Тім Барфорд, менеджер Vegfest, розповідає, що акція “м’ясоїдів” “почала засмучувати дітей і представників громадськості”, тому учасники веганського фестивалю викликали поліцію. Правоохоронці попросили активістів припинити флешмоб.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може бути цікаво

Back to top button