Новини про м'ясо

У Азії зростає попит на баранину

У Китаї вже два роки поспіль спостерігається підвищений імпортний попит на всі види м’яса. Це відбувається через дефіцит свинини, спричинений поширенням африканської чуми свиней. Класична чума свиней та низка інших факторів призвели до підвищення обсягів імпорту м’яса і в Японію. Зокрема, зріс попит на баранину.

За останні 5 років Японія збільшила імпорт овечого м’яса на 21%, досягнувши в 2019 році показника 21,96 тис. тонн. Загальна вартість овечого м’яса, імпортованого в Японію, минулого року досягла 170 мільйонів євро після того, як ціни за останні 5 років зросли на 28%. Більша частина закордонної баранини надходить з Австралії (65%), Нової Зеландії (33%) та США. Однак, згідно з повідомленням ICEX, протягом наступних 4 років ринок японського овечого м’яса зросте лише на 3%.

Ще одним помітним постачальникм баранини на цей ринокможе стати Іспанія. Це можна зробити за допомогою експансії у сегменті делікатесів, вважає Пабло Хосе Іглесіас Маркуїна з Економічного та комерційного офісу Іспанії в Токіо.

“Враховуючи широку присутність традиційної продукції з Австралії, США та Нової Зеландії, а також її більшу географічну близькість, Іспанія не в змозі конкурувати на рівних умовах. Найкращим варіантом для іспанських компаній є ринкова стратегія продажу продукції для гурманів, сектору, де м’ясо європейського походження має більшу актуальність “, – сказав він.

Однак, Іспанія може отримати статус країни, вільної від губчатої енцефалопатії, лише з 15 січня. Саме тому країна має можливість почати експорт баранини до Японії лише з наступного року.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button