Новини про м'ясо

Триває громадське обговорення нового законопроекту про ветмедицину

Цього тижня відбулася зустріч представників Держпродспоживслужби з учасниками Європейської бізнес асоціації. Представники державного органу та бізнес-структур обговорили ряд питань, зокрема голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа запросив усіх охочих до громадських обговорень нового законопроекту про ветеринарну медицину. Остаточний проект закону опублікують до кінця поточного року.

“Також присутні проаналізували законодавчий статус офіційних ветеринарних лікарів на підприємствах, відповідність українського державного реєстру кормових добавок до європейських норм, спрощення реєстрації кормових добавок”, – йдеться в повідомленні Держпродспоживслужби.

Крім цього учасники зустрічі говорили про проведення ветеринарно-санітарного контролю в межах функціонування «Єдиного вікна». Також представники Держпродспоживслужби та учасники Європейської бізнес асоціації обговорили закон про контроль, який набув чинності у квітні 2018 року. Володимир Лапа заявив, що після введення в дію нової норми, значно скоротилась кількість оскарження дій інспекторів Держпродспоживслужби. На думку голови державного органу, це є свідченням ефективності закону та покращення роботи служби.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button