Новини про м'ясо

Третина інвестицій в українське тваринництво надходить з-за кордону

За даними Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки», у 2017 році 30% інвестицій в тваринництво України надійшло від закордонних компаній чи приватних інвесторів. Найчастіше фінансування для галузі надходить з Кіпру, Віргінських Британських островів, та Німеччини. Варто зазначити, що  частка іноземного капіталу у структурі капітальних інвестицій складає лише 0,3%.

Порівняно з 2016 роком обсяги закордонних інвестицій в тваринництво зросли на 6,7% до 622 млн. доларів США.  Починаючи з 2011 року спостерігалося зменшення обсягів іноземних капіталовкладень у галузь, і лише в 2016 році тенденції змінились і почався висхідний рух інвестицій.

Крім Кіпру, частка якого в структурі закордонних капіталовкладень в тваринництво України становить 28,7%, Віргінських Британських островів (14,5%) та Німеччини (13,4%), інвестиції надходили з Данії (8,4%), Великої Британії (7,4%), Польщі (4,9%), Франції (4,6%), Сполучених Штатів (3,2%) та інших країн.

Директор Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки», академік НААН Юрій Лупенко вважає, що збільшення частки іноземного капіталу в структурі галузі є стимулюючим фактором, який сприятиме залученню нових закордонних інвесторів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button