Новини про м'ясо

Технології відгодівлі свиней без антибіотиків обговорили в Полтаві

У березні на базі Інституту свинарства і агропромислового виробництва НААН (м. Полтава) пройшов міжнародний науковий семінар “Сучасні технології годівлі свиней без використання антибіотиків”. Участь у заході взяли представники галузі свинарства, учені, представники місцевої влади та Міністерства аграрної політики, а також виробники ветеринарних ліків та кормів для тварин.

Проблема резистентності до антибіотиків останнім часом широко обговорюється світовою спільнотою. На Заході стало трендом виробляти м’ясо без застосування таких препаратів, а споживачі активно купують продукцію з маркування “виготовлено без використання антибіотиків”. Учасники семінару обговорили ці глобальні тенденції та способи заміщення антибіотиків при виробництві свинини, які дозволяють зберегти продуктивність галузі та відповідний рівень біобезпеки на підприємствах. Такі препарати набувають популярності на ринку ветеринарної медицини.

Також на заході була розглянута тема запобігання поширення вірусу африканської чуми свиней, який вже завдав значних збитків виробникам у деяких країнах, зокрема в Китаї, де поголів’я свиней найбільше. Серед іншого, експерти говорили про заходи біобезпеки у свиногосподарствах.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button