Новини про м'ясо

Страхувати господарства від АЧС пропонують в США

У Сполучених Штатах ще не було виявлено жодного випадку африканської чуми свиней. Утім, з огляду на поширення захворювання у багатьох країнах світу, влада та свинарі США вжили низку заходів для запобігання проникненню вірусу в країну. Зокрема, нещодавно іноземцям тимчасово заборонили відвідувати свиногосподарства та переробні підприємства, також було ухвалено рішення про скасування всесвітньої виставки World Pork Expo 2019.

Незважаючи на всі превентивні заходи, виробникам свинини пропонують убезпечити свої активи і застрахувати поголів’я від АЧС. У страхових компаніях така опція з’явилась зовсім недавно, після того, як стало відомо, яких збитків зазнали китайські виробники свинини.

Страхові компанії пропонують свинарям угоди, що компенсуватимуть виробничі та ветеринарні витрати, виплати за кредитами, податки, іпотечні виплати, витрати на заробітну працю робітників та ін.

Застрахуватися пропонують не лише виробникам свинини, а й представникам суміжних секторів, які також можуть зазнати збитків від поширення АЧС на території Сполучених Штатів, наприклад, компаніям-виробникам комбікормів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button