Новини про м'ясо

США та Канада розробили протокол дій у разі виявлення АЧС серед диких свиней

Служба інспекції здоров’я тварин і рослин Міністерства сільського господарства США (USDA) та Канадське агентство з контролю за продуктами харчування (CFIA) розробили протокол, який допоможе забезпечити продовження двосторонньої торгівлі свининою між країнами, у разі виявлення африканської чуми свиней серед диких кабанів на території США або Канади.

Метою протоколу є мінімізувати вплив на торгівлю живими свинями, м’ясом свиней та продуктами з них, субпродуктами та ін. Після виявлення АЧС серед диких свиней вся торгівля між обома країнами має тимчасово припинитися. Потім, згідно з протоколом, торгівля відновиться через три фази – спочатку скасують заборону на експорт живих свиней, пізніше – на зародкову плазму свиней та необроблену продукцію свинарства.

Перехід до другої фази протоколу залежить від того, наскільки швидко США та Канада встановлять зони первинного контролю, розпочнуть спостереження / виявлення випадків та ін. Під час третьої фази обмеження торгівлі зводиться до меж встановленої зони контролю.

APHIS та CFIA продовжують співпрацювати з виробниками та іншими зацікавленими сторонами, щоб забезпечити у обох країнах процеси та процедури для повного впровадження протоколу.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button