Новини про м'ясо

США співпрацює зі В’єтнамом для пошуків методів боротьби з АЧС

Щоб підготуватися до потенційного вступу африканської чуми свиней до США, американський Інформаційний центр охорони здоров’я свиней (SCIC) інвестує в дослідження захворювання у В’єтнамі.

Таким чином SHIC прагне вивчити можливі напрямки управління та контролю поширення АЧС. Цей досвід буде досить корисним, якщо вірус потрапить на територію США.

Однією з пропозицій дослідження, що проводиться у В’єтнамі, є аналіз оральних рідин для раннього виявлення АЧС. Цей метод представляє неінвазивну альтернативу тестування, що вимагає значно менших фінансових та людських ресурсів, ніж інші методи.

Інший проект полягає у визначенні часу та температури, необхідних для повної інактивації вірусу африканської чуми свиней та фінансується за рахунок надходжень від гранту в розмірі 1,7 мільйона доларів США. Дослідження такожмоделює санітарні протоколи, які зараз застосовуються для дезінфекції алюмінієвих поверхонь причепів для тварин при різних умовах умовах: видалення органічного матеріалу, дезінфекція, регуляція температур та ін.

Знаючи ефективність різних процедур інактивації вірусу АЧС, допоможе створити надійні протоколи біобезпеки, якщо хвороба охопить США.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button