Новини про м'ясо

Споживчі ціни на сало коливаються від 50 до 120 гривень за кілограм

УНН з посиланням на Державну службу статистики повідомляє, що споживчі ціни на сало в Україні відчутно коливаються залежно від регіону. Ціновий діапазон складає від 50 до 120 гривень за кілограм.

Найдешевші сало можна придбати в Тернопільській області. Там споживачі за цей продукт в середньому віддають 49,7 грн за кілограм.

Середня споживча ціна по країні складає 75,7 грн за кілограм. У Миколаївській області сало продають за 85 гривень за кілограм, а в Київській – за 88. Найдорожче за цей продукт платять жителі Києва – 120 гривень за кілограм.

Крім Тернопільщини, порівняно недорого можна купити сало і у Волинській та Житомирській областях. Там ціна традиційного продукту складає близько 55 гривень за кілограм.

Подорожчання сала викликано зокрема поширенням вірусу африканської чуми свиней. Нагадаємо, у минулому році Держпродспоживслужба зареєструвала 144 спалахи африканської чуми свиней. Унаслідок ветеринарно-профілактичних дій за рік було знищено 31,8 тис. тварин. Утім кількість випадків виявлення АЧС скоротилась на 13%, порівняно з 2017 роком. Зараз вільними від АЧС є 4 області: Івано-Франківська, Кіровоградська, Львівська та Харківська.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button