Новини про м'ясо

Споживання м’яса у Швеції скоротилось на 6%

Великобританія, Іспанія, а тепер і Швеція – у розвинутих країнах скорочується споживання м’яса. Уже другий рік поспіль шведи зменшують обсяги вживання білків тваринного походження, зазначають в Раді сільського господарства країни.

У середньому споживання м’яса в Швеції в 2018 році скоротилося на 2,2 кг на людину. За останні 2 роки жителі цієї країни почали купувати на 6% менше свинини, яловичини, м’яса птиці та інших тваринних білків.

Згідно з висновками шведського уряду, зміни відбуваються не лише через нові тенденції на ринку харчових продуктів, але також і через посилення обізнаності шведів щодо проблем сталого розвитку. “Сьогодні всі знають, що під час виробництва м’яса виділяється більше парникових газів, ніж під час виробництва овочів”, – зазначає Аса Ланхард-Оберг, аналітик Ради сільського господарства Швеції з питань аграрної політики.

Упродовж трьох десятеліть у країні інтенсивно зростав рівень споживання м’яса, поки у 2016 році шведи не досягли рекордної позначки – 87,7 кг річного споживання на особу. Останні два роки спостерігається протилежна тенденція. Однак, показник споживання м’яса в Швеції все ще вищий за середній по світу, але Ланхард-Оберг вважає, що шведи будуть і надалі зменшувати відсоток тваринних білків у раціоні.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button