Новини про м'ясо

Споживачі спустошують полиці з м’ясом в американських крамницях

Перебої в ланцюзі постачань США спричинили спорожніння деяких полиць в магазинах, створюючи для споживача помилкове уявлення про дефіцит продовольства, говорить Девід О’Діам, віцепрезидент відділу роздрібної торгівлі компанії-виробника яловичини Certified Angus Beef.

“Порожні полиці й холодильники магазинів, які ми зараз можемо спостерігати – це не показник дефіциту їжі, а скоріше проблема попиту. У часи невизначеності (криза COVID-19) люди відчувають дуже природний поштовх для створення запасів. Але коли багато з нас купують набагато більше, ніж нам потрібно, це створює порушення функціонування системи постачань”, – пояснює пан О’Діам.

Також подекуди короткотерміновий дефіцит на м’ясо спостерігається через логістичні перебої, адже це продукт, що швидко псується, тому організувати його постачання в кризові періоди складніше.

Крім того, з закриттям закладів громадського харчування в супермаркетів збільшилась кількість продажів і магазинам не вистачає персоналу. Утім, очікується, що частина працівників ресторанів, що наразі залишилися без роботи, задовольнять попит на персонал магазинів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button