Новини про м'ясо

Спалах небезпечного захворювання ВРХ: в кількох регіонах Німеччини ввели карантин

На території Німеччини блутанг не реєстрували протягом майже 10 років, але наприкінці 2018 року захворювання виявили на фермах одразу в кількох регіонів країни. Також в січні блутанг зафіксували у 75 господарствах у Швейцарії.

Блутанг – захворювання, яке вражає овець, кіз та велику рогату худобу, спричиняє запальні, некротичні процеси в кишково-шлунковому тракті тварини, один із яскравих симптомів – посиніння язика хворої худоби.

У федеральних землях Німеччини Баден-Вюртембергу, Баварії та Рейнланд-Пфальці уже введено карантин. Міністерство сільського господарства закликає фермерів вакцинувати тварин від блутангу. Оскільки поширюють хворобу комахи, влада рекомендує фермерам захистити тварин якомога скоріше.

“Це варто зробити негайно, адже навесні комарі активізуються ще більше. А вони – головні переносники хвороби. Крім того, якщо запаси вакцини закінчаться, нову потрібно буде чекати 4 місяці”, – зазначив міністр сільського господарства Німеччини Крістіан Шмідт.

Два тижні тому Білорусь заборонила ввезення великої рогатої худоби та яловичини з Німеччини через те, що на території цієї країни зафіксовані спалахи блутангу.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button