Новини про м'ясо

Білорусь тимчасово заборонила ввезення ВРХ з Німеччини та курятини з США

Тимчасові обмеження на ввезення деяких видів тварин, м’яса та продуктів тваринного походження з-за кордону запровадили в Білорусі. Так розпорядився Департамент ветеринарного та продовольчого нагляду Міністерства сільського господарства та продовольства Республіки Білорусь. Обмеження стосуються імпорту великої рогатої худоби з Німеччини та птиці зі Сполучених Штатів.

Тимчасова заборона є наслідком того, що у тваринницьких господарствах на території штату Каліфорнія були зафіксовані випадки захворювання Ньюкасла. Про це повідомило Всесвітня організація з охорони здоров’я тварин (МЕБ). У зв’язку з небезпекою поширення хвороб, з 18 січня Білорусь обмежила ввезення живої птиці та м’яса птиці, інкубаційних та харчових яєць, усіх видів м’ясної продукції птахівництва з США.

Також у деяких федеральних землях Німеччини (Саар, Рейнланд-Пфальц та Баден-Вюртемберг) зафіксовано спалахи блутангу. Тому влада Білорусі тимчасово заборонила ввезення великої рогатої худоби та інших тварин, що схильні до цього захворювання, з території ФРН.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button