Новини про м'ясо

Сотні м’ясовиробників прибули на виставку в Китай, не зважаючи на АЧС

Через побоювання щодо поширення африканської чуми свиней дві великі міжнародні виставки свинарства (в США та Чилі) цього року було скасовано. Утім в Китаї, в країні яка зазнала найбільших збитків від АЧС, масштабні міжнародні виставки м’ясної промисловості проводять.

17-та виставка China International Animal Husbandry Expo (CAHE) пройшла 18-20 травня 2019 року в Уханьському Міжнародному Експо Центрі.

Новини партнерів

“Виставка спрямована на обговорення викликів, можливостей, розвитку та інновацій, на те, щоб продемонструвати, що сучасне тваринництво рухається вперед. Це дійсно жорсткий виклик, коли виробництво м’яса в країні перебуває у розпалі тектонічного зсуву”,- зазначають організатори.

Подію відвідало близько 90 тис. осіб, це було трохи менше, ніж минулого року. Тим не менш, захід привернув близько 1 200 експонентів з сільськогосподарських підприємств та пов’язаних з ними виробництв з більш ніж 30 країн і регіонів світу.

Експоненти визнали, що не існує швидкого рішення проблеми АЧС. Вакцину, яка б ефективно запобігала поширенню вірусу і спалахами, що продовжують виникати, очевидно, що китайських виробників чекає важкий період. На противагу цьому, птахівництво має розвиватися швидкими темпами і нарощувати виробництво, щоб спробувати заповнити зростання розриву на ринку та дефіциту м’яса.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button