Новини про м'ясо

Сотні м’ясовиробників прибули на виставку в Китай, не зважаючи на АЧС

Через побоювання щодо поширення африканської чуми свиней дві великі міжнародні виставки свинарства (в США та Чилі) цього року було скасовано. Утім в Китаї, в країні яка зазнала найбільших збитків від АЧС, масштабні міжнародні виставки м’ясної промисловості проводять.

17-та виставка China International Animal Husbandry Expo (CAHE) пройшла 18-20 травня 2019 року в Уханьському Міжнародному Експо Центрі.

“Виставка спрямована на обговорення викликів, можливостей, розвитку та інновацій, на те, щоб продемонструвати, що сучасне тваринництво рухається вперед. Це дійсно жорсткий виклик, коли виробництво м’яса в країні перебуває у розпалі тектонічного зсуву”,- зазначають організатори.

Подію відвідало близько 90 тис. осіб, це було трохи менше, ніж минулого року. Тим не менш, захід привернув близько 1 200 експонентів з сільськогосподарських підприємств та пов’язаних з ними виробництв з більш ніж 30 країн і регіонів світу.

Експоненти визнали, що не існує швидкого рішення проблеми АЧС. Вакцину, яка б ефективно запобігала поширенню вірусу і спалахами, що продовжують виникати, очевидно, що китайських виробників чекає важкий період. На противагу цьому, птахівництво має розвиватися швидкими темпами і нарощувати виробництво, щоб спробувати заповнити зростання розриву на ринку та дефіциту м’яса.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button