Новини про м'ясо

Скільки в сільських домогосподарствах утримують тварин?

Попри те, що поголів’я сільськогосподарських тварин у особистих селянських господарствах постійно зменшується, у деяких секторах (скотарство) вони залишаються власниками більшості поголів’я. Загалом, 62,3% сільських жителів утримують тварин.

За даними Державної служби статистики, в сільських домогосподарствах України утримується 2,33 млн голів великої рогатої худоби. Це вдвічі більше, ніж на підприємствах. Утім лише 17,58% всіх особистих селянських господарств утримують ВРХ.

Свиней утримує 23,5% сільських домогосподарств. Загалом селяни утримують близько 2,6 млн голів свиней. На відміну від промислових господарств, де у вересні кількість цих тварин зросла на 4,8%, у селянських господарствах вона скоротилась на 8,1% порівняно з показниками минулого року.

Найбільш популярною є птиця – її утримують близько 60% особистих селянських господарств України. У середньому в одному такому домогосподарстві утримується 14 голів курей чи інших птахів. Загалом такі господарства утримують 118 млн голів птиці.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button