Новини про м'ясо

Швейцарці масово відмовляються від м’яса

За даними дослідження організації Swissveg, майже 2,6 мільйона жителів Швейцарії (31% населення) поступово скорочують обсяги споживання м’яса. Люди середнього віку (35 – 56 років) нечасто відмовляються від тваринних білків – найбільш активною у цьому плані є молодь.

У країні також суттєвою є не лише кількість тих, хто обмежує вживання мя’са, а й тих, хто повністю від нього відмовляється. До таких належить 14% населення країни, причому 11% швейцарців вважають себе вегетаріанцями, а 3% – веганами.

Варто зазначити, що ця тенденція є досить новою для Швейцарії. 20% веганів відмовились від м’яса менш, ніж 5 років тому, а 56% прийняли цю дієту менш, ніж 3 роки тому. Молоді люди (від 16 до 34 років) є найбільш сприйнятливими до цієї тенденції через стурбованість щодо зміни клімату, стану навколишнього середовища, добробуту тварин, питань сталого споживанняя і етичних аспектів.

17% швейцарців вважають себе флекситаріанцми і скорочують споживання м’яса, причому 22% з них – це молодь.

Середнє споживання м’яса в країні становить 110 грамів добу або близько 75 кілограмів на рік. За цим показником Швейцарія займає 26 місце в світі. Дієтичні рекомендації, опубліковані минулого року, радять швейцарцям зменшити споживання м’яса на 65%.

Варто зазначити, що в Швейцарії досить високі ціни на м’ясо. Наприклад, ціна курятини в цій країні на 222% більша, ніж середньосвітова.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button