Новини про м'ясо

Штучну фуа-гра виготовлятимуть за допомогою біореактора в Японії

7,4 млн доларів США інвестували в Японії в виробництво штучної фуа-гра. Стартап IntegriCulture, який спеціалізується на створення штучного м’яса у лабораторних умовах, для виготовлення псевдогусячої печінки планує збудувати біореактор.

Загалом стартап із Токіо отримав від інвесторів близько 10 млн доларів. Частину залучених інвестицій керівництво фудтех-стартапу планує направити на R & D в сфері лабораторного вирощування м’яса. Крім біореактора, компанія має намір побудувати ще один виробничий об’єкт. Першим комерційним продуктом IntegriCulture стане фуа-гра на клітинній основі.

Для виготовлення традиційного фуа-гра використовується печінку перегодованих гусей. Завдяки спеціальним режимом годування гусяча печінка збільшується в десять разів, це викликає страждання птахів.

Стартап планує почати поставки штучної фуа-гра в заклади громадського харчування вже наступного року. У роздрібних магазинах продукт з’явиться не раніше 2023 року.

Відповідно до недавнього прогнозом до 2030 року 10% представленого на світовому ринку м’яса матиме штучне походження. До 2032 року обсяг ринку клітинного м’яса досягне 600 млн доларів США.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button