Новини про м'ясо

Ще один спалах АЧС виявили в Росії

Черговий спалах африканської чуми свиней виявили на півночі Самарської області Росії. Цього разу АЧС зафіксували серед диких тварин. У регіоні вжито необхідних заходів біобезпеки, повідомила місцева влада.

Осередок захворювання було виявлено минулого тижня в популяції диких кабанів. Три туші мертвих тварин знайшли в лісовому масиві на значній відстані від населених пунктів. У підвідомчій лабораторії Россільгоспнагляду було проведене дослідження зразків біоматеріалу відібраного у туш диких кабанів. Результати аналізу підтвердили загибель тварин від вірусу африканської чуми свиней.

В радіусі п’яти кілометрів навколо епіцентру зараження діє режим надзвичайного стану. У селах Кошкінского району Самарської області, де виявили заражених диких кабанів, проводять комплекс протиепізоотичних заходів.

Цього місяця АЧС в Росії також виявили серед свійських тварин – в особистому селянському господарстві в Ставропольському краї.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Один коментар

  1. Популяціями дикого кабана мисливські господарства не мають можливості керувати тотально, тому і виникають проблеми з ачс. Практично всюди самі мисливствознавці не мають повної картини статевовікового складу популяції якою володіють і малиб піклуватися. Я вважаю що це більше проблема контролю за веденням господарської діяльності з сторони держави. На справді е досить дієві інструменти тотального контролю популяції дикого кабана. Виникає питання чому, або чия необізнаність
    призводить до таких вагомих єкономічних втрат.
    З повагою до всіх егерів.

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button