Новини про м'ясо

Ще одна європейська країна постраждала від АЧС

Влада Греції підтвердила перший випадок африканської чуми свиней на невеликій сімейній фермі в провінції Серрес, поблизу кордонів з Болгарією та Північною Македонією. Транспортування свиней, усіх продуктів зі свинини, включаючи м’ясо, харчові продукти, біоматеріал та ін. з префектури Серрес, заборонений.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (МЕБ), АЧС зараз поширилась на понад 50 країн. Хвороба вперше з’явилася на Балканах у 2018 році, зокрема, про випадки вірусу повідомляли Угорщина, Румунія та Болгарія. На сьогоднішні він поширився на Сербію та Грецію.

Минулого року Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) винесла попередження для країн регіону, зазначивши, що відсутність знань щодо подолання кризи біобезпеки такого типу може спричинити проблеми для галузі.

“Технічні знання про хворобу вимагатимуть подальшого вдосконалення в регіоні, а стратегії нагляду та боротьби з хворобою повинні бути узгоджені з сучасним досвідом та науковими знаннями щодо африканської чуми свиней”, – заявили в ФАО.

У 2019 році у балканських країнах було проведено серію семінарів щодо боротьби з дикими кабанами та заходами біобезпеки, але хвороба продовжує поширюватися.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button