Новини про м'ясо

Шахраї нагодували Європу кониною

У Франції проходить судовий процес над групою менеджерів та підприємців, які кілька років продавали м’ясопродукти з конини під виглядом продукції з яловичини. Перші випадки фальсифікації було зафіксовано ще у 2013 році.

Двох менеджерів французької компанії Spanghero та двох підприємців з Нідерландів звинувачують у навмисному використанні більш дешевого конячого м’яса замість яловичини для приготування котлет для бургерів, ковбасних виробів та інших м’ясопродуктів. Сторона звинувачення наголошує на тому, що обвинувачені свідомо вводили покупців в оману, вказуючи на етикетках, що до складу продукції входить м’ясо ВРХ.

Розслідування справи тривало кілька років, оскільки слідчі прослідковували шляхи поставок. Виявилось, що французька компанія закуповувала конину в Нідерландах через кілька фірм-прокладок, зареєстрованих в Румунії та на Кіпрі. У цілому шахраям вдалося реалізувати близько 740 тонн конини під виглядом продуктів з яловичини.

Зараз адвокати підозрюваних намагаються “врятувати” своїх підзахисних шляхом взаємних обвинувачень: захисники французьких менеджерів заявили, що їх клієнти вважали ніби закуповують яловичину, у той же час їх опоненти зазначають, що нідерландські підприємці реалізували м’ясо замовникам за ціною конини, а французи продавали
його вже за цінами яловичини.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може бути цікаво

Back to top button