Новини про м'ясо

Самостійно проводити тести на АЧС дозволять підприємствам Китаю

У великих господарствах Китаю будуть проводити тести на наявність вірусу африканської чуми свиней. Держава вже почала надавати необхідне обладнання. До цього часу влада не дозволяла комерційним компаніям самостійно проводити тести на захворювання.

Комплекси для діагностики АЧС будуть надавати компаніям, які володіють великими свинофермами, якщо вони мають намір проводити тести на хворобу в своїх підрозділах, повідомляє Міністерство сільського господарства Китаю. Представників місцевих органів влади закликали допомогти підприємцям отримати ці комплекти.

Китай є світовим лідером за обсягом поголів’я свиней. Численні спалахи АЧС реєструють в країні з серпня 2018 року. Вірус був підтверджений навіть у віддаленому автономному регіоні Тибету, на двох фермах, розташованих поблизу індійського кордону. За останні 9 місяців від АЧС постраждали більш ніж 22 провінції, а з початку цього року наявність вірусу було підтверджено в Монголії, В’єтнамі та Камбоджі. Найгірший сценарій, представлений аналітиками Rabobank, свідчить, що китайські виробники зазнають втрат на рівні від 25% до 35%, що призведе до зміни світових моделей торгівлі. З цієї точки зору, тестування на АЧС на великих підприємствах виглядає як остання спроба обмежити втрати, яких зазнає промисловість в середньостроковій перспективі.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button