Новини про м'ясо

Румунія більше не є краною, вільною від класичної чуми свиней

Статус Румунії, як країни, вільної класичної чуми свиней визнаний Всесвітньою асамблеєю делегатів МЕБ в рамках резолюції № 22, прийнятої в травні 2019 року, призупиняється з 23 березня 2020 року, повідомила Всесвітня організація охорони здоров’я тварин (МЕБ).

З метою контролю за дотриманням Румунією положень наземного кодексу МЕБ для підтримання статусу вільної від КЧС країни, в 2020 році в країні було проведено місію Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин.

Деякі із зацікавлених сторін у м’ясній галузі звинувачують владу у тому, що вони жодним чином не відреагували на це оголошення, і, як очікується, це матиме серйозний вплив на експорт румунської свинини в ЄС.

“Це питання, яке обговорювали деякий час. Документ був офіційно виданий кілька днів тому, але ніхто в Міністерстві сільського господарства не хоче про це говорити. Ризики дуже великі, оскільки ми можемо втратити право на експорт свинини”, – сказав Драгос Фрумосу, президент SINDALIMENTA.

Інспекційна група МЕБ під час перевірки зосередилась на таких питаннях, як система раннього виявлення класичної чуми свиней, біозахищеність у господарствах, заходи контролю та профілактики на прикордонних пунктах пропуску, бійнях, комерційних господарствах та малих фермах.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button