Новини про м'ясо

Розумне використання антиботиків в тваринництві обговорюють в Україні

Проблему антибіотикорезистентності та особливості застосування протимікобних препаратів у галузі тваринництва в Україні обговорили представники Держпродспоживслужби, ФАО, ВООЗ та інших впливових під час онлайн-зустрічі, рисвяченої Всесвітньому тижню поінформованості про протимікробні засоби. Подія відбулася 25 листопада і була організована Продовольчою та сіьськогосподарською організацією ООН (ФАО).

Зокрема, йшлося про те, що в Україні вже почалося перше масштабне дослідження використання антибіотиків у тваринництві та рівня резистентності.

“Ті напрацювання та рекомендації, які надають експерти ФАО активно використовуються Держпродспоживслужбою на практиці. Завдяки спільній злагодженій роботі експертів ФАО та фахівців державних органів і Держпродспоживслужби зокрема, вже напрацьовано першу редакцію національного плану моніторингу антибіотикорезистентних штамів мікроорганізмів. Зараз він запроваджується Держпродспоживслужбою. Це сприятиме виконанню в Україні ряду завдань, пов’язаних із підвищенням обізнаності та збільшення потенціалу ветеринарної служби щодо визначення, простежуваності та моніторингу антибіотикорезистентних штамів”, – заявила під час онлайн-заходу чільниця Держпродспоживслужби Владислава Магалецька.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button