Новини про м'ясо

Росіянам погрожують в’язницею за ввезення свинини до Китаю

Тваринництво Китаю зазнає значних збитків через спалахи африканської чуми свиней. Задля запобігання подальшому поширенню вірусу влада КНР вживає різних заходів, зокрема, нещодавно було оголошено, що учені Піднебесної вже почали розробку вакцини від АЧС. Також ввели обмеження на ввезення свинини з-за кордону.

Нещодавно у китайському місті Хейхе, що на кордоні з Росією, розмістили попередження російською мовою про заборону ввезення свиней, свинини та м’ясопродуктів до КНР. Порушникам загрожує штраф або позбавлення волі на термін до 3 років.

У інформаційних бюлетенях крім попереджень містяться повідомлення про АЧС, небезпеку, що несе захворювання, та наслідки транскордонного поширення вірусу.

Нагадаємо, що у 2018 році в Китаї було зареєстровано близько 100 спалахів захворювання, внаслідок яких було знищено 916 тис. тварин. За прогнозами експертів Rabobank, у 2019 році вірус АЧС у КНР продовжить поширюватись, внаслідок цього буде знищено п’яту частину поголів’я свиней.

Ще у 2017 році, коли вірус почав серйозно прогресувати, в Китаї утилізували 700 тис. тварин. Минулого року захворювання поширилось майже на всю територію країни – спалахи були зареєстровані в 24 провінціях та регіонах.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button