Новини про м'ясо

Робота на свинофермі під час пандемії: рекомендації американських ветеринарів

Пандемія коронавірусу COVID-19 спричинила суттєві зміни в соціальному житті й бізнесі. До нових реалій мають пристосуватися й галузі сільського господарства, зокрема, свинарство. Коледж ветеринарної медицини та Школа громадської охорони здоров’я при Університеті Міннесоти, США, розробила кілька рекомендацій для роботи на свинофермах під час пандемії.

За словами американських дослідників, є кілька заходів, яких варто дотримуватися, поки не буде розроблено вакцину від коронавірусу. По-перше, варто дотримуватися основних протоколів біобезпеки. Працівники підприємства, що погано себе почувають, не мають виходити на роботу. Усі зайняті на свинофермах та переробних підприємствах мають мити руки, носити змінний одяг. Усі контактні поверхні мають регулярно дезінфікуватись.

По-друге, варто дотримуватись рекомендацій щодо соціального дистанціювання. Зокрема, потрібно звести кількість працівників, які одночасно перебувають на підприємстві, до мінімуму. Робітники мають дотримуватися дистанції 1,5 метра. Офісних працівників варто перевести на дистанційну роботу. Також рекомендується організувати централізоване підвезення робітників на ферму. Ще варто обмежити взаємодію з людьми поза роботою.

Хоча немає ніяких зареєстрованих випадків COVID-19 у свиней, за словами американських ветеринарів, віруси можуть бути непередбачуваними. Іншими словами, свині теж потребують захисту, і з цієї причини хворих працівників не слід допускати до роботи з тваринами.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button