Новини про м'ясо

Рентабельність виробництва свинини зростає

За підсумками минулого року в Україні знизилась прибутковість від виробництва м’яса птиці та яловичини. При цьому рентабельність виробництва курятини зменшилась на 1,3%, а яловичини – на 11%. Ці дані свідчать про те, що виготовлення м’яса ВРХ в Україні є збитковим бізнесом.

“Виробництво м’яса великої рогатої худоби знову стало збитковим (-7,7%), тоді як у 2017 році вперше з 1994 року воно було рентабельним – на рівні 3,4%. Прибутковим залишилося і виробництво м’яса птиці – реалізація на переробку без врахування передачі на переробку на власних потужностях. Однак рівень рентабельності знизився до 5,7% з 7,0% у 2017 році.

Єдиним видом тваринницької діяльності, рентабельність якого зросла, стало виробництво м’яса свиней. Торік рівень його рентабельності склав 6,9% проти 3,5% у 2017 році. Традиційно збитковим стало виробництво продукції вівчарства та козівництва, хоча рівень збитковості м’яса овець та кіз зменшився до -16,6% з -39,6% у 2017 році”, – зазначає директор Національного наукового центру “Інститут аграрної економіки” Юрій Лупенко.

Минулого року знизилась також рентабельність продукування інших продуктів тваринництва: молока, яєць, вовни.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button