Новини про м'ясо

Регулювання ринку м’яса: обговорення адаптації українського законодавства до норм ЄС

Цього місяця аналітичний центр Офіс ефективного регулювання (BRDO) організував круглий стіл на тему “Регулювання ринку м’яса: баланс між безпекою споживачів і розвитком бізнесу”. У заході взяли участь представники громадськості, бізнесу, влади, зокрема, Держпродспоживслужби.

На зустрічі було обговорено питання адаптації вітчизняного законодавства до норм Євросоюзу. Особливу увагу учасники круглого столу зосередили на обговоренні нового закону “Про ветеринарну медицину”, який передбачає, зокрема, дотримання європейських норм добробуту тварин.

“Наше спільне завдання – забезпечити розвиток тваринництва у спосіб, що гарантує здоров’я людей і тварин, а також забезпечити доступність продукції для українських споживачів. Тому в рамках наближення українського законодавства до європейського ми зацікавлені у постійному діалозі зі всіма стейкхолдерами. Дискусія повинна бути прямою і відвертою. І потрібно її починати прямо зараз. Слід зазначити, що дотримання європейських стандартів благополуччя тварин передбачає забезпечення належних умов утримання тварин, їх систематичного догляду, належного годування, запобігання хворобам, гуманного поводження з тваринами, у тому числі під час забою. А це, в свою чергу, є викликом для українського тваринництва, бо такі стандарти потребують додаткових капіталовкладень”, – зазначає голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button