Новини про м'ясо

Питанням транскордонних хвороб тварин бізнес займатиметься разом з Держпродспоживслужбою

Минулого тижня асоціація “Український клуб аграрного бізнесу” (УКАБ) в онлайн-форматі обговорила кілька важливих питань з новою очільницею Держпродспоживслужби Владиславою Магалецькою.

У державному органі зазначили, що аразі триває процес автоматизації послуг і невдовзі бізнес зможе комунікувати з офіційними органами та отримувати сервіси від Держпродспоживслужби з допомогою кількох кліків на смартфоні чи іншому електронному пристрої. Деякий цифровий функціонал доступний для бізнесу вже сьогодні, зокрема, єдиний онлайн-реєстр тварин.

“Також під час зустрічі з членами УКАБ обговорювались питання контролю транскордонних хвороб тварин, зокрема пташиного грипу та африканської чуми свиней, фітосанітарні заходи та питання відомчої реєстрації с/г техніки. Як зазначив директор із зв’язків з органами влади асоціації “Український клуб аграрного бізнесу” Денис Башлик, УКАБ готовий до співпраці та спільного вирішення нагальних проблем. Питання та пропозиції від членів УКАБ будуть акумульовані та передані до Держпродспоживслужби”, – повідомляється на офіційному сайті відомства.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button