Новини про м'ясо

Прискорити розробку вакцини від АЧС дозволить новий винахід американських учених

Американські вчені визначили новий спосіб взяття зразків вірусу африканської чуми свиней, який мінімізує потребу в використанні живих тварин та забезпечує простіший доступ для ветеринарних лабораторій.

“Ми визначили клітинні комбінації, за допомогою яких можна відтворювати живий вірус. Це критичний прорив і надзвичайний крок на шляху до винайдення вакцини від вірусу африканської чуми свиней”, – говорить доктор Дуглас Гладу зі Служби сільськогосподарських досліджень (ARS), що входить до складу Департаменту сільського господарства США (USDA).

Відкриття було зроблено вченими ARS за підтримки Служби інспекції охорони здоров’я тварин і рослин (APHIS), іншої організації в рамках USDA. Результати дослідження було опубліковано в рецензованому науковому журналі

У прес-релізі ARS про видання описано, що для ефективного дослідження живого вірусу раніше необхідно було кожного разу брати кров живих свиней, оскільки клітини можна було використовувати лише один раз. Нововведення американських учених дозволяє безперервно тиражувати і заморожувати клітини для їх відтворення та подальшого використання, зменшуючи кількість необхідних живих донорів. Це дозволить прискорити дослідження з роззробки вакцини від АЧС.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button