Новини про м'ясо

Прогноз: через COVID-19 споживання м’яса цього року може зменшитись на 3%

Криза COVID-19 у поєднанні з низкою змін, які вже відбулися на світовому ринку (флекситаризм, веганські тенденції чи криза АЧС), вплинули на виробників м’яса по всьому світу, повідомляє Bloomberg. Продовольча та сільськогосподарська організація ООН передбачає падіння споживання на глобальному рівні на 3% лише цього року. Зміни будуть спостерігатися на всіх великих ринках.

Очікується, що в ЄС споживання свинини впаде до семирічного мінімуму, попит на яловичину та курятину також зменшиться, прогнозує американський Департамент сільського господарства (USDA). У Німеччині вже спостерігається значне зменшення кількості споживачів, які вживають м’ясо або ковбаси щодня – 26% 2020 року проти 34% у 2015 році.

У США все залежить від того, як працюватимуть заклади громадського харчування.

“Якщо ресторани в майбутньому структурно виглядають по-іншому, а кількість випадків прийомів їжі поза домом постійно змінюватиметься, справедливо можна стверджувати, що споживання м’яса зменшиться”, – пояснив Декер Уокер, експерт з агробізнесу Boston Consulting Group.

Споживання свинини в Китаї в цьому році може впасти приблизно на 35% у порівнянні з рівнем, що спостерігався до поширення АЧС та пандемії.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button